UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w sprawie Orkiestry to tutaj ??? jeśli tak - to gdzie były jakiekolwiek afisze z programem? wczoraj wieczorem zobaczyliśmy leżący plakat w kiosku - ale było już po ptakach - mrowisko i teatr ognia przeszły nam koło nosa. jak zwykle - informacja o lokalnej imprezie godna podziwu...
myszka73