UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w sprawie Orkiestry to tutaj ??? jeśli tak - to gdzie były jakiekolwiek afisze z programem? wczoraj wieczorem zobaczyliśmy leżący plakat w kiosku - ale było już po ptakach - mrowisko i teatr ognia przeszły nam koło nosa. jak zwykle - informacja o lokalnej imprezie godna podziwu...

myszka73