UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Boże, ludzie znowu problemy macie. Najważniejsez że zbierali pieniądze i pomogą potrzebującym, albo zakupią specjalistyczne urządzenia do szpitali lub wyposażą karetki i może któremuś z Was w pewnych zdarzeniach losowych uratują życie, a czepiać się o fajerwerki to lekka przesada jak nie paranoja.

Złowieszczy

Anuluj