UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Boże, ludzie znowu problemy macie. Najważniejsez że zbierali pieniądze i pomogą potrzebującym, albo zakupią specjalistyczne urządzenia do szpitali lub wyposażą karetki i może któremuś z Was w pewnych zdarzeniach losowych uratują życie, a czepiać się o fajerwerki to lekka przesada jak nie paranoja.
Złowieszczy