UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

oganizacja byla straszna przyjechalismy samochodami tuningowanymi ustawili nas na chodniku wjechac mielismy od przejscia i posypaly sie mandaty po 250zł parodia normalnie wiec nic dziwnego ze z roku na rok bedzie mniej atrakcji a gliniarze w dupie to mieli ze na orkiestre i ze zhp decydowalo

wsciekły