UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie lepiej te kase ktora poszla na fajerwerki dorzucic do kasy na cel tegorocznej orkiestry ?? przeciez to jakies dodatkowe 5 tys na 15 Final
mori...
Nie lepiej te kase ktora poszla na fajerwerki dorzucic do kasy na cel tegorocznej orkiestry ?? przeciez to jakies dodatkowe 5 tys na 15 Final
mori...