A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ktos tu mowil o dobrym naglosnieniu? a widzieliscie koncert PC? Fajnie ze prad wylaczyli chlopakom.
Nie ma co, w elblagu nie ma ludzi, ktrorzy potrafia zorganizaowac, a przede wszystkim naglosnic impreze. A myslalem ze tylko dawniejszy organizator (ktory mial cos wspolnego z BisArt) potrafil tak partolic imprezy...
Za rok możesz pokazać co potrafisz,
Po kilku komentarzach ,choćby przedostatnim to lepiej byłoby nic nie robić. Nagłośnienie zupełnie dobre zrobiła nieodpłatnie firma prywatna z Pasłęka, bo żadna miejska i wojewódzka instytucja kulturalna nie ruszyła t...ka by postawić "swoje" czyli nasze nagłośnienie.
Poza tym pogoda była tak fatalna ,że nie można było postawić miksera z przodu więc nagłaśniano intuicyjnie. Przez całą imprezę akustycy i technicy walczyli z wilgocią i wiatrem. To że wytrzymali do koncertu PC to i tak wielka sprawa. Ale oczywiście lepiej być sfrustrowanym muzykiem ,któremu w deszcz i wiatr nie podoba się nagłośnienie.Markowskiemu z Pasłęka należą się szczególne podziękowania i mam nadzieję,że po tak idiotycznym komentarzu nie ruszy się za roik, by pomagać Elblagowi
wszystko byloby pieknie gdyby ta pani i zajac tak mocno nie dziekowali wszystkim podczas fajerwerkow i zamiast tego poleciala tradycyjna piosenka Orkiestry.wiec nastepnym razem prosimy dac im wolne!
Uważam, że miasto piwinno bardziej się wysilić jeśli chodzi o koncerty. W innych miastach same gwiazdy a u nas jakaś podrzędna kapelka. Myslę, ze jak by był jeden koncert ale jakis konkretny to byłaby większa frekwencja