UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
oganizacja byla straszna przyjechalismy samochodami tuningowanymi ustawili nas na chodniku wjechac mielismy od przejscia i posypaly sie mandaty po 250zł parodia normalnie wiec nic dziwnego ze z roku na rok bedzie mniej atrakcji a gliniarze w dupie to mieli ze na orkiestre i ze zhp decydowalo
wsciekły