UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Boże, ludzie znowu problemy macie. Najważniejsez że zbierali pieniądze i pomogą potrzebującym, albo zakupią specjalistyczne urządzenia do szpitali lub wyposażą karetki i może któremuś z Was w pewnych zdarzeniach losowych uratują życie, a czepiać się o fajerwerki to lekka przesada jak nie paranoja.
Złowieszczy