UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja się cieszę, że orkiestra gra już od 15 lat i cały czas dobrze sobie radzi. Wiem, że dzięki tym pieniądzom kilkanaście ludzkich istnień zostało uratowanych. I faktycznie czepianie się fajerwerków to lekka przesada. Przeciez trzeba czymś zachęcić ludzi żeby wyszli z domu. Co to byłaby za zbiórka gdyby wszyscy ludzie siedzieli w domach? Bo nic ciekawego by się nie działo? Jeśli mori... czepia się o sztuczne ognie to pójdzmy dalej, po co drukarnie robią serduszka przyklejane? przeciez kasę mogliby przenaczyc na finał... po organizować kwesty w szkołach? przeciez prąd, czas to wszystko kosztuje?? Po co rodzice pieką ciasta zeby zbierac pieniądze? przeciez mogą od razu przenaczyc fundusze na orkietrę... A ja ci poiwem mori dlaczego. Bo te niewielkie nakłady dają ogromne wsparcie póniej. To procentuje. Wiec ze swoim komentarzem na poziomie trzylatka nie trafiłeś.

mieszkanka

Anuluj