- W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi 14 stycznia mogą występować utrudnienia w funkcjonowaniu całej komunikacji miejskiej, w tym znaczne opóźnienia i niewykonane kursy - podaje ZKM w Elblągu.
Bieżącą informację można uzyskać pod nr 55 230 55 00 (ZKM) oraz 55 239 69 08 (dyspozytor Spółki Tramwaje Elbląskie).
Po raz kolejny nissanowe służby zawiodły elblążan. Miasto zasypało istny armagedon. Nie pomogły zastepny mundurowych emerytów! W Gdańsku już się zbierają do odwołania Dulczessy z KO u nas powiozą miśka z KO!
Odjazd 2-3 minuty przed czasem to kara dla motorniczego potrącana z pensji. Wyjazd z pętli 3 minuty przed czasem to jakieś 500-600 złotych, więc raczej to wyjątkowe sytuacje są (o ile w ogóle mają miejsce). Do minuty przed czasem może wyjechać, nie więcej. Zsynchronizuj sobie zegarek, może to rozwiąże Twój problem 😉
Dopiero co pisaliście, że ulice są odśnieżone. Skoro tak, to jakim prawem autobusy mają kursować niezgodnie z rozkładem? Czemu kolejna fotka z archiwum. Pokażcie syf tego miasta.
Jezdzimy nie punktualnie, bo sa zle czasy na wielu odcinkach obliczone, poprawic nie ma komu zwlaszcza w szczycie. Nie moze wyjechac 3 min wczesniej lub dwie nie wymyslalj bzdur, chyba ze kierowca lubi placic zkmowi ale raczej takich nie ma....
Nieudaczne władze i służby nie ogarniają już nic. Normalna zima przyszła, trochę mrozu i śniegu i już katastrofa. Uwierzyliście że Planeta Płonie i myśleliście że zimy już nigdy nie będzie?