Utrudnienia w komunikacji miejskiej

10
14.01.2026
Utrudnienia w komunikacji miejskiej
Fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl
- W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi 14 stycznia mogą występować utrudnienia w funkcjonowaniu całej komunikacji miejskiej, w tym znaczne opóźnienia i niewykonane kursy - podaje ZKM w Elblągu.

Bieżącą informację można uzyskać pod nr 55 230 55 00 (ZKM) oraz 55 239 69 08 (dyspozytor Spółki Tramwaje Elbląskie).

inf. ZKM w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Szkoda, że taka pogoda nie jest całorocznym usprawiedliwieniem dla kiepskiej organizacji ZKM w Elblągu
Bezproblemowy (2026.01.14)

info

36  
  9
przecież warunki są dobre
(2026.01.14)

info

16  
  15
Autobusy jeżdzą niepunktulnie, na 15 trzeba czekać 10min. dłużej.
(2026.01.14)

info

11  
  8
Po raz kolejny nissanowe służby zawiodły elblążan. Miasto zasypało istny armagedon. Nie pomogły zastepny mundurowych emerytów! W Gdańsku już się zbierają do odwołania Dulczessy z KO u nas powiozą miśka z KO!
Cypisek (2026.01.14)

info

10  
  10
Przecież oni przez cały rok jeżdżą niepunktualnie. Jeżdżę tramwajem z pętli przy Saperów. Te małe cwaniaczki często wyjeżdżają 2-3 minuty wcześniej.
(2026.01.14)
Odjazd 2-3 minuty przed czasem to kara dla motorniczego potrącana z pensji. Wyjazd z pętli 3 minuty przed czasem to jakieś 500-600 złotych, więc raczej to wyjątkowe sytuacje są (o ile w ogóle mają miejsce). Do minuty przed czasem może wyjechać, nie więcej. Zsynchronizuj sobie zegarek, może to rozwiąże Twój problem 😉
Wololo (2026.01.14)
Dopiero co pisaliście, że ulice są odśnieżone. Skoro tak, to jakim prawem autobusy mają kursować niezgodnie z rozkładem? Czemu kolejna fotka z archiwum. Pokażcie syf tego miasta.
Snieg na sali (2026.01.14)

info

5  
  4
Jezdzimy nie punktualnie, bo sa zle czasy na wielu odcinkach obliczone, poprawic nie ma komu zwlaszcza w szczycie. Nie moze wyjechac 3 min wczesniej lub dwie nie wymyslalj bzdur, chyba ze kierowca lubi placic zkmowi ale raczej takich nie ma....
Kierowca... 1 (2026.01.15)

info

1  
  1
wina tuska
aborygen_stont (2026.01.15)

info

1  
  1
Nieudaczne władze i służby nie ogarniają już nic. Normalna zima przyszła, trochę mrozu i śniegu i już katastrofa. Uwierzyliście że Planeta Płonie i myśleliście że zimy już nigdy nie będzie?
(2026.01.15)

info

1  
  1