UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jezdzimy nie punktualnie, bo sa zle czasy na wielu odcinkach obliczone, poprawic nie ma komu zwlaszcza w szczycie. Nie moze wyjechac 3 min wczesniej lub dwie nie wymyslalj bzdur, chyba ze kierowca lubi placic zkmowi ale raczej takich nie ma....
Kierowca... 1