UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jezdzimy nie punktualnie, bo sa zle czasy na wielu odcinkach obliczone, poprawic nie ma komu zwlaszcza w szczycie. Nie moze wyjechac 3 min wczesniej lub dwie nie wymyslalj bzdur, chyba ze kierowca lubi placic zkmowi ale raczej takich nie ma....

Kierowca... 1

Anuluj