UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jezdzimy nie punktualnie, bo sa zle czasy na wielu odcinkach obliczone, poprawic nie ma komu zwlaszcza w szczycie. Nie moze wyjechac 3 min wczesniej lub dwie nie wymyslalj bzdur, chyba ze kierowca lubi placic zkmowi ale raczej takich nie ma....
Kierowca... 1