UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież oni przez cały rok jeżdżą niepunktualnie. Jeżdżę tramwajem z pętli przy Saperów. Te małe cwaniaczki często wyjeżdżają 2-3 minuty wcześniej.


Anuluj