UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież oni przez cały rok jeżdżą niepunktualnie. Jeżdżę tramwajem z pętli przy Saperów. Te małe cwaniaczki często wyjeżdżają 2-3 minuty wcześniej.
Przecież oni przez cały rok jeżdżą niepunktualnie. Jeżdżę tramwajem z pętli przy Saperów. Te małe cwaniaczki często wyjeżdżają 2-3 minuty wcześniej.