UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po raz kolejny nissanowe służby zawiodły elblążan. Miasto zasypało istny armagedon. Nie pomogły zastepny mundurowych emerytów! W Gdańsku już się zbierają do odwołania Dulczessy z KO u nas powiozą miśka z KO!
Cypisek