UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po raz kolejny nissanowe służby zawiodły elblążan. Miasto zasypało istny armagedon. Nie pomogły zastepny mundurowych emerytów! W Gdańsku już się zbierają do odwołania Dulczessy z KO u nas powiozą miśka z KO!

Cypisek

Anuluj