Wybrany wątek opinii

Przecież oni przez cały rok jeżdżą niepunktualnie. Jeżdżę tramwajem z pętli przy Saperów. Te małe cwaniaczki często wyjeżdżają 2-3 minuty wcześniej.
(2026.01.14)
Odjazd 2-3 minuty przed czasem to kara dla motorniczego potrącana z pensji. Wyjazd z pętli 3 minuty przed czasem to jakieś 500-600 złotych, więc raczej to wyjątkowe sytuacje są (o ile w ogóle mają miejsce). Do minuty przed czasem może wyjechać, nie więcej. Zsynchronizuj sobie zegarek, może to rozwiąże Twój problem 😉
Wololo (2026.01.14)
Powrót do komentarzy