UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dopiero co pisaliście, że ulice są odśnieżone. Skoro tak, to jakim prawem autobusy mają kursować niezgodnie z rozkładem? Czemu kolejna fotka z archiwum. Pokażcie syf tego miasta.

Snieg na sali

Anuluj