UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dopiero co pisaliście, że ulice są odśnieżone. Skoro tak, to jakim prawem autobusy mają kursować niezgodnie z rozkładem? Czemu kolejna fotka z archiwum. Pokażcie syf tego miasta.
Snieg na sali
Dopiero co pisaliście, że ulice są odśnieżone. Skoro tak, to jakim prawem autobusy mają kursować niezgodnie z rozkładem? Czemu kolejna fotka z archiwum. Pokażcie syf tego miasta.
Snieg na sali