UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po raz kolejny nissanowe służby zawiodły elblążan. Miasto zasypało istny armagedon. Nie pomogły zastepny mundurowych emerytów! W Gdańsku już się zbierają do odwołania Dulczessy z KO u nas powiozą miśka z KO!

Cypisek