UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że taka pogoda nie jest całorocznym usprawiedliwieniem dla kiepskiej organizacji ZKM w Elblągu
Bezproblemowy
Szkoda, że taka pogoda nie jest całorocznym usprawiedliwieniem dla kiepskiej organizacji ZKM w Elblągu
Bezproblemowy