UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nieudaczne władze i służby nie ogarniają już nic. Normalna zima przyszła, trochę mrozu i śniegu i już katastrofa. Uwierzyliście że Planeta Płonie i myśleliście że zimy już nigdy nie będzie?
Nieudaczne władze i służby nie ogarniają już nic. Normalna zima przyszła, trochę mrozu i śniegu i już katastrofa. Uwierzyliście że Planeta Płonie i myśleliście że zimy już nigdy nie będzie?