UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nieudaczne władze i służby nie ogarniają już nic. Normalna zima przyszła, trochę mrozu i śniegu i już katastrofa. Uwierzyliście że Planeta Płonie i myśleliście że zimy już nigdy nie będzie?


Anuluj