Przez Wysoczyznę do Bażantarni
(fot. AD)
Stowarzyszenie Fidelitas już po raz piąty zorganizowało rajd rowerowy „Z Fidelitas po zdrowie”. Rajd odbył się w minioną niedzielę (11 września). Poprzednie edycję tej imprezy cieszyły się dużą popularnością, również w tym roku wizja wypoczynku na świeżym powietrzu zgromadziła wielu chętnych. Zobacz fotoreportaż.