UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byłem na początkowym fragmencie trasy i widziałem wyścig radiowozu z "kolarzami". Końcówka peletonu na Ogólnej została, oczywiście dla zdrowia o całe 10 minut. Kilka fotek na http://www.bikerelblag.hg.pl

Darecki ESR