UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego w naszym mieście jest tak dużo rozboów? bo bandyci nie czują żadnego szacunku do elbląskiej POLICJI ! na miasto chłopaczki prężyć piersi a nie pisać artykuliki i kitrać się w cichych zakamarkach miasta komarując w radiowozie