UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego w naszym mieście jest tak dużo rozboów? bo bandyci nie czują żadnego szacunku do elbląskiej POLICJI ! na miasto chłopaczki prężyć piersi a nie pisać artykuliki i kitrać się w cichych zakamarkach miasta komarując w radiowozie


Anuluj