UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem na początkowym fragmencie trasy i widziałem wyścig radiowozu z "kolarzami". Końcówka peletonu na Ogólnej została, oczywiście dla zdrowia o całe 10 minut. Kilka fotek na http://www.bikerelblag.hg.pl
Darecki ESR