UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja co tydzień pokonuję trasę:elbląg-pogrodzie-tolkmicko-suchacz-jagodna-rubno wlk. -elbląg. i się wcale nie chwaję.

Samotny rowerzysta

Anuluj