UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja co tydzień pokonuję trasę:elbląg-pogrodzie-tolkmicko-suchacz-jagodna-rubno wlk. -elbląg. i się wcale nie chwaję.
Samotny rowerzysta
ja co tydzień pokonuję trasę:elbląg-pogrodzie-tolkmicko-suchacz-jagodna-rubno wlk. -elbląg. i się wcale nie chwaję.
Samotny rowerzysta