UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdjęcie nr. 31.Chyba, że to była taka herbatka sportowo-rowerowa. Wspaniały przykład dla młodzierzy, WSTYD!
Zdjęcie nr. 31.Chyba, że to była taka herbatka sportowo-rowerowa. Wspaniały przykład dla młodzierzy, WSTYD!