UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dlaczego w naszym mieście jest tak dużo rozboów? bo bandyci nie czują żadnego szacunku do elbląskiej POLICJI ! na miasto chłopaczki prężyć piersi a nie pisać artykuliki i kitrać się w cichych zakamarkach miasta komarując w radiowozie