A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
można na rowerku jeździć po piwie ?
hipek może, inaczej chyba dnia nie zaczyna
do Jaculek. .. Jakie 90 miejsce? Przecież to był przejazd rekreacyjny propagujący stowarzyszenie FIDELITAS i nie było żadnych miejsc. Po prostu satysfakcja z przejazdu:)
A my właśnie wróciliśmy z tygodniowej wyprawy po tzw. "wschodniej ścianie" Sejny - Białowieża
Wszystkim polecam tą część naszego kraju.