14
12.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
można na rowerku jeździć po piwie ?
(2011.09.14)

info

0  
  0
hipek może, inaczej chyba dnia nie zaczyna
(2011.09.14)

info

0  
  0
do Jaculek. .. Jakie 90 miejsce? Przecież to był przejazd rekreacyjny propagujący stowarzyszenie FIDELITAS i nie było żadnych miejsc. Po prostu satysfakcja z przejazdu:)
rowerzysta (2011.09.14)

info

0  
  0
A my właśnie wróciliśmy z tygodniowej wyprawy po tzw. "wschodniej ścianie" Sejny - Białowieża Wszystkim polecam tą część naszego kraju.
(2011.09.17)

info

0  
  0