UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie komendancie, funkcjonariuszom należy się mandat za niszczenie trawnika! Chyba było tam inne miejsce do zaparkowania radiowozu? Poza tym wypadek nie był aż tak bardzo poważny, żeby nie stosować się do przepisów. Panowie policjanci dbajcie o zieleń !!!!!
szkoda trawnika