Wybrany wątek opinii

Ja przepraszam bardzo ale stanę w obronie Pani której zostało zabrane prawo jazdy. Uważam że w naszym mieście rowerzysci powinni mieć jakieś szkolenia obowiązkowe gdyż brakuje im wyobraźni i myślą że są jak święte krowy. Ja miałam taką sytuację i to nie raz - skrecalam z 12 lutego w Nowowiejska na przejściu dla pieszych przepuszczam pieszych, zaglądam nikogo nie ma ruszam a tu z górki z 12 lutego bez zatrzymywania się wjeżdża jakby znikąd rower z bardzo dużą prędkością. W ostatniej chwili go zauważyłam, miałam w tym miejscu taką sytuacje z 5 razy. Teraz zawsze spodziewam się rowerzysty z dużą prędkością i skupiam całą uwagę na tym czy żaden się nagle nie pojawi. Wspolczuje Pani z auta :(
Martamarta (2020.06.10)
@Martamarta - na egzaminie na prawo jazdy egzaminator pyta zdającego - skręca Pan z ul. 12 lutego w Nowowiejską na. Z ul. Teatralnej pędzi karetka pogotowia na sygnale, przechodzą pisi przez przejście a z ul. Płk. Dąbka skręca wóz straży pożarnej na sygnale w Nowowiejską. Kto ma pierwszeństwo przejazdu lub przejścia w tej sytuacji? Na co egzaminowany - rowerzysta jadący z górki z Kosynierów! Skąd Pan wziął tego rowerzystę???!! pyta egzaminator. Na co egzaminowany spokojnie odpowiada - chooj wie skąd oni się biorą. :)
no i co? (2020.06.10)
@no i co? - Ale się naproduktowaleś. .. myślisz, że to śmieszne?
(2020.06.10)
@Martamarta - a kierowcy jeżdżą jak święte barany czaszki w komórkach malowanko oczka ust w czasie postoju na światłach to jest dopiero patologia.
(2020.06.10)
@Martamarta - Tam są światła, widocznie miala zielone skoro jechała. .. Jak się autem jedzie to komóreczka w torebeczce powinna być.
(2020.06.10)
Powrót do komentarzy