UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem czy wiecie ale w długi czerwcowy weekend nie będzie masowych kontroli jak co roku. Teraz nie wystawią tylu patroli ale o tym cisza i co tam bezpieczeństwo.
Buueehehehehe
Nie wiem czy wiecie ale w długi czerwcowy weekend nie będzie masowych kontroli jak co roku. Teraz nie wystawią tylu patroli ale o tym cisza i co tam bezpieczeństwo.
Buueehehehehe