UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem czy wiecie ale w długi czerwcowy weekend nie będzie masowych kontroli jak co roku. Teraz nie wystawią tylu patroli ale o tym cisza i co tam bezpieczeństwo.

Buueehehehehe

Anuluj