UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja przepraszam bardzo ale stanę w obronie Pani której zostało zabrane prawo jazdy. Uważam że w naszym mieście rowerzysci powinni mieć jakieś szkolenia obowiązkowe gdyż brakuje im wyobraźni i myślą że są jak święte krowy. Ja miałam taką sytuację i to nie raz - skrecalam z 12 lutego w Nowowiejska na przejściu dla pieszych przepuszczam pieszych, zaglądam nikogo nie ma ruszam a tu z górki z 12 lutego bez zatrzymywania się wjeżdża jakby znikąd rower z bardzo dużą prędkością. W ostatniej chwili go zauważyłam, miałam w tym miejscu taką sytuacje z 5 razy. Teraz zawsze spodziewam się rowerzysty z dużą prędkością i skupiam całą uwagę na tym czy żaden się nagle nie pojawi. Wspolczuje Pani z auta :(

Martamarta

Anuluj