UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@szkoda trawnika - wiesz co u nas w miescie jest cala masa trawnikow wykorzystywanych jako parking, i nie widze zeby tam byly mandaty wystawiane, jest tez przejscie dla pieszych ktore sluzy jako wyjazd z parkingu przy ulicy kosciuszki, dzisiaj sa tam slupki blokujace ale to nie przeszkadza parkujacym uzywac przejsccia jako wiazdu co podlega pod mandat. .. .inwektywy zostawie dla siebie