UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@szkoda trawnika - wiesz co u nas w miescie jest cala masa trawnikow wykorzystywanych jako parking, i nie widze zeby tam byly mandaty wystawiane, jest tez przejscie dla pieszych ktore sluzy jako wyjazd z parkingu przy ulicy kosciuszki, dzisiaj sa tam slupki blokujace ale to nie przeszkadza parkujacym uzywac przejsccia jako wiazdu co podlega pod mandat. .. .inwektywy zostawie dla siebie