Wybrany wątek opinii
Panie komendancie, funkcjonariuszom należy się mandat za niszczenie trawnika! Chyba było tam inne miejsce do zaparkowania radiowozu? Poza tym wypadek nie był aż tak bardzo poważny, żeby nie stosować się do przepisów. Panowie policjanci dbajcie o zieleń !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
46
18
@szkoda trawnika - Wypadek był bardzo poważny skoro zabrali uprawnienia kierującej skodą, myślę, iż kierowca radiowozu też powinien stracić prawko.
Do moderacji
Odpowiedz
12
6
@szkoda trawnika - Opony to ContinentalEco. Trawa po nich lepiej rośnie.
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Policja ma wytłumaczenie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4