Wybrany wątek opinii

Panie komendancie, funkcjonariuszom należy się mandat za niszczenie trawnika! Chyba było tam inne miejsce do zaparkowania radiowozu? Poza tym wypadek nie był aż tak bardzo poważny, żeby nie stosować się do przepisów. Panowie policjanci dbajcie o zieleń !!!!!
szkoda trawnika (2020.06.10)
@szkoda trawnika - Wypadek był bardzo poważny skoro zabrali uprawnienia kierującej skodą, myślę, iż kierowca radiowozu też powinien stracić prawko.
Kuerowca (2020.06.10)
@szkoda trawnika - Opony to ContinentalEco. Trawa po nich lepiej rośnie.
(2020.06.10)
@szkoda trawnika - wiesz co u nas w miescie jest cala masa trawnikow wykorzystywanych jako parking, i nie widze zeby tam byly mandaty wystawiane, jest tez przejscie dla pieszych ktore sluzy jako wyjazd z parkingu przy ulicy kosciuszki, dzisiaj sa tam slupki blokujace ale to nie przeszkadza parkujacym uzywac przejsccia jako wiazdu co podlega pod mandat. .. .inwektywy zostawie dla siebie
(2020.06.10)
Policja ma wytłumaczenie.
(2020.06.10)
Powrót do komentarzy