Potrącenie poszukiwanego mężczyzny pod Jegłownikiem

26
21.09.2019
Potrącenie poszukiwanego mężczyzny pod Jegłownikiem
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (21 września) przed godz. 20 na drodze krajowej nr 22 doszło do potrącenia mężczyzny przez samochód osobowy. Na szczęście potrącenie było niegroźne, ale jak się okazało 46-letni mężczyzna był poszukiwany przez policję. Zobacz zdjęcia.

Do potrącenia doszło tuż przed Jegłownikiem poza terenem zabudowanym. Kobieta kierująca mitsubishi jechała w kierunku Malborka, pieszy poruszał się w stronę Elbląga. Jak powiedzieli nam policjanci, 46-latek szedł poboczem drogi bez odblasków i zbyt blisko krawędzi jezdni. Mężczyzna został uderzony lusterkiem samochodu.
   Na miejsce zdarzenia wezwano policję, karetkę i straż pożarną. Ratownicy pogotowia przebadali potrąconego mężczyznę, na szczęście nic mu się nie stało.
   Całe zdarzenie zakończyłoby się mandatem dla pieszego za brak odblasków i spowodowanie zagrożenia w ruchu, ale jak się okazało mężczyzna był poszukiwany przez policję. Teraz 46-latek dostanie mandat i trafi na komendę, gdzie zostanie osadzony w areszcie.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pecha miała Pani kierowca niepotrzebnny stres .Policja powinna teraz zasponsorować minimum 3 tankowania . Pozdrawiam Panią
jank (2019.09.21)

info

33  
  19
Pomijając fakt, że potrącony był poszukiwany to jest klasyka gatunku na trasie DK22 Elbląg - Malbork. Jeżdżę tą trasą każdego dnia i non stop...rowerzysta, pieszy, ostatnio na hulajnodze jechał. Trochę wku###a mnie fakt, ze GDDKiA chce wywalić 120mln z NASZYCH podatków na prostowanie zakrętów, a co to zmieni? Dalej 2 pasy ruchu, dalej ruch pieszo-rowerowy.
Gosc123 (2019.09.21)
Jestem mieszkanką budynku na wyjeździe z Jeglownika w stronę Malborka i wkurza mnie to,że durni kierowcy niejednokrotnie wjeżdżając do Jeglownika nawet nie hamują tylko trąbią informując " uwaga nadciągam"! Banda przygłupów.
(2019.09.21)
A co ci przeszkadza rowerzysta?
(2019.09.21)
Tylko weźmy pod uwagę fakt, ze DK22 to droga krajowa, która ma naprawdę spore znaczebie i duże natężenie. Kierowcy, którzy pokonują miesięcznie ta trasa setki razy dostają mówiąc kolokwialnie kur##cy. A sam fakt, ze GDDKiA chce zakreciki wyprostować, chodniczki poprawić i cacy. Jeglownik powinien mieć obwodnice...Ta trasa powinna przebiegać pomiędzy Gronowem Elblaskim, a Jeglownikiem.
Waldi45 (2019.09.21)
Potracny lusterkiem i wezwano straz pozarna?
(2019.09.21)
Prostowanie zakrętów to dobra sprawa poprawia bezpieczeństwo, bo widoczność do przodu jest dobra, No i płynność ruchu się zwiększa, można podnieść nieco prędkość np z 40 na 70-90 jak odcinki będą proste, a w zimie spada ryzyko poślizgu, bo nie ma zakrętów.
(2019.09.21)
Trzeba oczyszcic jezdnie ze szkla :)
Nalewomost (2019.09.21)
Tak się robi koszty.... od dawna to obserwuje
Paweł P (2019.09.21)
K.. A noga szło to zamieść
(2019.09.21)