UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pomijając fakt, że potrącony był poszukiwany to jest klasyka gatunku na trasie DK22 Elbląg - Malbork. Jeżdżę tą trasą każdego dnia i non stop...rowerzysta, pieszy, ostatnio na hulajnodze jechał. Trochę wku###a mnie fakt, ze GDDKiA chce wywalić 120mln z NASZYCH podatków na prostowanie zakrętów, a co to zmieni? Dalej 2 pasy ruchu, dalej ruch pieszo-rowerowy.
Gosc123