UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko weźmy pod uwagę fakt, ze DK22 to droga krajowa, która ma naprawdę spore znaczebie i duże natężenie. Kierowcy, którzy pokonują miesięcznie ta trasa setki razy dostają mówiąc kolokwialnie kur##cy. A sam fakt, ze GDDKiA chce zakreciki wyprostować, chodniczki poprawić i cacy. Jeglownik powinien mieć obwodnice...Ta trasa powinna przebiegać pomiędzy Gronowem Elblaskim, a Jeglownikiem.
Waldi45