UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko weźmy pod uwagę fakt, ze DK22 to droga krajowa, która ma naprawdę spore znaczebie i duże natężenie. Kierowcy, którzy pokonują miesięcznie ta trasa setki razy dostają mówiąc kolokwialnie kur##cy. A sam fakt, ze GDDKiA chce zakreciki wyprostować, chodniczki poprawić i cacy. Jeglownik powinien mieć obwodnice...Ta trasa powinna przebiegać pomiędzy Gronowem Elblaskim, a Jeglownikiem.

Waldi45