UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomijając fakt, że potrącony był poszukiwany to jest klasyka gatunku na trasie DK22 Elbląg - Malbork. Jeżdżę tą trasą każdego dnia i non stop...rowerzysta, pieszy, ostatnio na hulajnodze jechał. Trochę wku###a mnie fakt, ze GDDKiA chce wywalić 120mln z NASZYCH podatków na prostowanie zakrętów, a co to zmieni? Dalej 2 pasy ruchu, dalej ruch pieszo-rowerowy.

Gosc123

Anuluj