Wybrany wątek opinii
Pomijając fakt, że potrącony był poszukiwany to jest klasyka gatunku na trasie DK22 Elbląg - Malbork. Jeżdżę tą trasą każdego dnia i non stop...rowerzysta, pieszy, ostatnio na hulajnodze jechał. Trochę wku###a mnie fakt, ze GDDKiA chce wywalić 120mln z NASZYCH podatków na prostowanie zakrętów, a co to zmieni? Dalej 2 pasy ruchu, dalej ruch pieszo-rowerowy.
Do moderacji
Odpowiedz
37
4
Jestem mieszkanką budynku na wyjeździe z Jeglownika w stronę Malborka i wkurza mnie to,że durni kierowcy niejednokrotnie wjeżdżając do Jeglownika nawet nie hamują tylko trąbią informując " uwaga nadciągam"! Banda przygłupów.
Do moderacji
Odpowiedz
22
11
A co ci przeszkadza rowerzysta?
Do moderacji
Odpowiedz
4
12
Prostowanie zakrętów to dobra sprawa poprawia bezpieczeństwo, bo widoczność do przodu jest dobra, No i płynność ruchu się zwiększa, można podnieść nieco prędkość np z 40 na 70-90 jak odcinki będą proste, a w zimie spada ryzyko poślizgu, bo nie ma zakrętów.
Do moderacji
Odpowiedz
6
10
nic tak nei poprawia bezpieczenstwa jak odpowiednia predkoosc nawet jak jest duzo zakretow, jak juz wywala tyle kasy to neich zrobia obok jezdni sciezke dla rowerow i bedzie git
Do moderacji
Odpowiedz
11
2