Wybrany wątek opinii

Pomijając fakt, że potrącony był poszukiwany to jest klasyka gatunku na trasie DK22 Elbląg - Malbork. Jeżdżę tą trasą każdego dnia i non stop...rowerzysta, pieszy, ostatnio na hulajnodze jechał. Trochę wku###a mnie fakt, ze GDDKiA chce wywalić 120mln z NASZYCH podatków na prostowanie zakrętów, a co to zmieni? Dalej 2 pasy ruchu, dalej ruch pieszo-rowerowy.
Gosc123 (2019.09.21)
Jestem mieszkanką budynku na wyjeździe z Jeglownika w stronę Malborka i wkurza mnie to,że durni kierowcy niejednokrotnie wjeżdżając do Jeglownika nawet nie hamują tylko trąbią informując " uwaga nadciągam"! Banda przygłupów.
(2019.09.21)
A co ci przeszkadza rowerzysta?
(2019.09.21)
Prostowanie zakrętów to dobra sprawa poprawia bezpieczeństwo, bo widoczność do przodu jest dobra, No i płynność ruchu się zwiększa, można podnieść nieco prędkość np z 40 na 70-90 jak odcinki będą proste, a w zimie spada ryzyko poślizgu, bo nie ma zakrętów.
(2019.09.21)
nic tak nei poprawia bezpieczenstwa jak odpowiednia predkoosc nawet jak jest duzo zakretow, jak juz wywala tyle kasy to neich zrobia obok jezdni sciezke dla rowerow i bedzie git
(2019.09.22)
Powrót do komentarzy