UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem mieszkanką budynku na wyjeździe z Jeglownika w stronę Malborka i wkurza mnie to,że durni kierowcy niejednokrotnie wjeżdżając do Jeglownika nawet nie hamują tylko trąbią informując " uwaga nadciągam"! Banda przygłupów.