UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prostowanie zakrętów to dobra sprawa poprawia bezpieczeństwo, bo widoczność do przodu jest dobra, No i płynność ruchu się zwiększa, można podnieść nieco prędkość np z 40 na 70-90 jak odcinki będą proste, a w zimie spada ryzyko poślizgu, bo nie ma zakrętów.