26
21.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Smys tak kochał ze mariolka teraz odwiedzi go w AŚ elblag.
Cukiereczek. (2019.09.21)

info

7  
  0
Mariolka to gdzie teraz mieszka?
Gosc (2019.09.21)

info

5  
  0
nic tak nei poprawia bezpieczenstwa jak odpowiednia predkoosc nawet jak jest duzo zakretow, jak juz wywala tyle kasy to neich zrobia obok jezdni sciezke dla rowerow i bedzie git
(2019.09.22)
Koniec świata, jeszcze tego brakowało, by poszukiwany z odblaskami chodził?
złotozębny (2019.09.22)

info

18  
  1
Płacą im za każdy wyjazd, a powinni za każdy uzasadniony, to skończyłoby się wysyłanie 20 strażaków do kolizji z uszkodzohymi zderzakami.
(2019.09.22)
-*wjeżdżając do Jegłownika nawet nie hamują tylko trąbią informując " uwaga nadciągam"! Banda przygłupów. *- Typowe jak na Jegłownik i dalej na Elbląg przez Wiktorowo, Wikrowo. To nie dotyczy tylko na drodze krajowej nr. 22,ale we wszystkich kierunkach drogami powiatowymi. Ludzie tam mieszkający "lubią" szybką jazdę a przepisy to nie dla nich, tylko od innych wymagają do ich stosowania a oni to święte krowy.
(2019.09.22)
Takie procedury że tyle straży
Jeg (2019.09.22)
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. .kierowca musi mieć auto sprawne do jazdy, to dlaczego nie odnieść tego do rowerzystów, pieszych, szczególnie teraz gdy zmrok szybko zapada. Kamizelka odblaskowa, jakikolwiek odblask to ochrona życia. Najłatwiej zwalić wszystko na kierowcę, że burak, szybko jechał, nie uważął, wiochmen, itd. A spójrzmy na to od strony przeciwnej. Ja codziennie jeżdżę z Gronowa do Elbląga i czasami mam ochotę nakopac do d. .rowerzyście, który nie dosć, że nie ma odblasków, to jeszcze na czarno ubrany. Ukarać kilku takich samobójców i może reszta pójdzie po rozum do głowy
(2019.09.22)
Kierunek Raczki to dopiero sami Kubice Tam mieszkają
jank (2019.09.22)
Mitsubisi mają silne lusterka!!!
bor (2019.09.22)

info

4  
  0