UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem mieszkanką budynku na wyjeździe z Jeglownika w stronę Malborka i wkurza mnie to,że durni kierowcy niejednokrotnie wjeżdżając do Jeglownika nawet nie hamują tylko trąbią informując " uwaga nadciągam"! Banda przygłupów.