Dźwięki wolności na starówce

17
03.07.2011
Dźwięki wolności na starówce
Rozbujana starówka (fot. AD)
Pierwszy dzień lipca niespecjalnie przypominał aurą to, co zwykliśmy uważać za letnią pogodę. Jednak zacinający deszcz nie miał żadnego wpływu na atmosferę tego wieczoru. Słońce było tego dnia w dźwiękach. Zobacz fotoreportaż.
Kolejna z cyklu imprez pod nazwą „Coolturalna Starówka” poświęcona została rytmom z krainy Boba Marleya. Pomimo pogody, która zdecydowanie nie sprzyjała zabawie na świeżym powietrzu, cała masa młodych ludzi zebrała się na Starym Rynku oczekując porządnej dawki pozytywnych dźwięków. Już w trakcie występu Mixtury wiary pod sceną nie brakowało, a wraz z upływającym czasem siła narodu rosła. Występ Junior Stressa wraz z ekipą Sun El Band wprowadził jeszcze więcej słońca i pozytywnej energii w ten deszczowy dzień. Wokalista doskonale wiedział jak sprawić aby zabawa była jeszcze lepsza. Świetny kontakt z publiką plus nieprzeciętne dźwięki i nagle Stare Miasto zaczęło się bujać. Radość w sercach narodu rosła wprost proporcjonalnie do ilości spadającego z nieba deszczu. [fotor]Wieńczący wieczór występ załogi East West Rockers nie pozostawił wątpliwości, że elbląska młodzież spragniona była jamajskich dźwięków. Dawno nie widziałem w naszym mieście tak dobrej zabawy podczas koncertów na wolnym powietrzu. Trzeba przyznać, że organizatorzy znakomicie wstrzelili się z doborem wykonawców w końcu serwując coś dla ludzi młodych, którzy – jak było widać i słychać – potrafią świetnie się bawić niezależnie od zastanej w danej chwili pogody. Myślę, że dla większości ludzi pod sceną, tego wieczoru świeciło słońce.
   
Tomasz Sulich

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
phiii ja chcę Wodeckiego a nie jakiś wygibańców
ela gejek z zbk (2011.07.03)

info

0  
  0
Takie imprezy to swietny pomysł, ale ten niewykonczony od lat budynek, widoczny na zdjęciu obok sceny. Czy naprawdę jesteśmy bezsilni wobec takich " inwestorów "
(2011.07.03)

info

0  
  0
Fajnie, że dzieje się coś na naszej starówce, w dodatku gdy jest zainteresowanie ludzi daną imprezą/wydarzeniem. Mam tylko nadzieje, że przechadzając się po starym mieście nie natrafię nigdy na jamajskie klimaty, których tak nie trawie i na dźwięki, rytmy, które mnie bolą- byłoby miło. Jak coś to będę uciekał, byle z dala od "rege"; ]
(2011.07.03)

info

0  
  0
Koncert był wspaniały; ) cieszę się ogromnie, że i w takich klimatach można się u nas pobawić. Zresztą widać było, że zainteresowanie muzyką reggae i dancehall w naszym mieście jest spore. Ludzie w rożnym wieku przybyli mimo deszczu i wytrwali do końca! Wreszcie młodzież miała się gdzie podziać w te wakacje.
Elblążanka19 (2011.07.03)

info

0  
  0
Dziekuję za koncert - chcę więcej! Świetna atmosfera, fajna zabawa, masa pozytywnych emocji. Nie przeszkadzał nawet deszcz. Wreszcie nasza starówka mogła ożyć! Takie imprezy powinny byc organizowane regularnie.
amik (2011.07.03)

info

0  
  0
Biba była nielada:D:D Nikomu nie przeszkadzał deszcz, a publika bawiła się świetnie!!! Pierwszy raz widziałam coś takiego w E-gu hehe. EWR dali czadu, ludzie śpiewali piosenki, a laski pod sceną piszczały hehe. Mixtura i Junior Stress też grali bajerancko. Chcemy więcej :D:D
Bless ya:) (2011.07.03)

info

0  
  0
Nie lubię regge, takie disko polo dla dzikusów
no (2011.07.03)

info

0  
  0
Zabawa byla wspaniała :D Niesamowite przeżycie zobaczyć na żywo osoby, które na co dzień swoją muzyką potrafią wzniecic w sercu płomien radosci :D Takich koncertow wiecej, wiecej muzyki reggae, wiecej imprez dla mlodzierzy :D Mimo deszczowej pogody bawiłam sie swietnie i byl to jeden z lepszych koncertow w ktorych bralam udzial (w Elblągu) :D :D :D :D Wiecej, wiecej wiecej. .. :D Fajnie ze nareszcie bylo cos dla ludzi kochajacych muzyke REGGAE :D :*
ReggaeGirl (2011.07.03)

info

0  
  0
BYŁO ZAJE***** !!! WIECEJ!! Jah RAstafaraj!!
(2011.07.03)

info

0  
  0
super impra, i dużo było nawoływań do legalizacji "zioła". Haha.
pipii (2011.07.04)

info

0  
  0