UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koncert był wspaniały; ) cieszę się ogromnie, że i w takich klimatach można się u nas pobawić. Zresztą widać było, że zainteresowanie muzyką reggae i dancehall w naszym mieście jest spore. Ludzie w rożnym wieku przybyli mimo deszczu i wytrwali do końca! Wreszcie młodzież miała się gdzie podziać w te wakacje.
Elblążanka19