UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziekuję za koncert - chcę więcej! Świetna atmosfera, fajna zabawa, masa pozytywnych emocji. Nie przeszkadzał nawet deszcz. Wreszcie nasza starówka mogła ożyć! Takie imprezy powinny byc organizowane regularnie.

amik

Anuluj