UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziekuję za koncert - chcę więcej! Świetna atmosfera, fajna zabawa, masa pozytywnych emocji. Nie przeszkadzał nawet deszcz. Wreszcie nasza starówka mogła ożyć! Takie imprezy powinny byc organizowane regularnie.
amik