UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziekuję za koncert - chcę więcej! Świetna atmosfera, fajna zabawa, masa pozytywnych emocji. Nie przeszkadzał nawet deszcz. Wreszcie nasza starówka mogła ożyć! Takie imprezy powinny byc organizowane regularnie.

amik