UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Biba była nielada:D:D Nikomu nie przeszkadzał deszcz, a publika bawiła się świetnie!!! Pierwszy raz widziałam coś takiego w E-gu hehe. EWR dali czadu, ludzie śpiewali piosenki, a laski pod sceną piszczały hehe. Mixtura i Junior Stress też grali bajerancko. Chcemy więcej :D:D

Bless ya:)