UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zabawa byla wspaniała :D Niesamowite przeżycie zobaczyć na żywo osoby, które na co dzień swoją muzyką potrafią wzniecic w sercu płomien radosci :D Takich koncertow wiecej, wiecej muzyki reggae, wiecej imprez dla mlodzierzy :D Mimo deszczowej pogody bawiłam sie swietnie i byl to jeden z lepszych koncertow w ktorych bralam udzial (w Elblągu) :D :D :D :D Wiecej, wiecej wiecej. .. :D Fajnie ze nareszcie bylo cos dla ludzi kochajacych muzyke REGGAE :D :*
ReggaeGirl