UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Koncert był wspaniały; ) cieszę się ogromnie, że i w takich klimatach można się u nas pobawić. Zresztą widać było, że zainteresowanie muzyką reggae i dancehall w naszym mieście jest spore. Ludzie w rożnym wieku przybyli mimo deszczu i wytrwali do końca! Wreszcie młodzież miała się gdzie podziać w te wakacje.
Elblążanka19